Textilie

Poradíme s výběrem, ušijeme na míru a odborně nainstalujeme. Vše co vás kolem textilu napadne.

Závěsy a záclony

Závěsy a záclony především chrání naše soukromí. Kromě toho však také zútulňují interiér, zjemňují kontury oken a dotváří celkový dojem z místnosti. Prostory bez záclon a závěsů často působí sterilně či neúplně.

Můžete si vybrat ze širokého výběru látek. Vše potřebné zaměříme, ušijeme na míru a nainstalujeme, takže výsledek bude perfektní.

Závěsné systémy

Rádi vám pomůžeme s výběrem a montáží vhodného systému.

Stále dobrou volbou jsou klasické garnýže, které dodáváme v mnoha různých variantách provedení. Garnýže je možné ladit k interiéru, nebo je naopak úplně skrýt do SDK či betonového stropu a pohánět je elektricky. Jejich ovládání je stěnovým vypínačem, dálkovým ovladačem nebo napojením na inteligenci domu.

Další nabídkou jsou venkovní závěsné systémy pro terasy a balkony.

Účelové textilie

Stále se vzděláváme v inovativních materiálech. Šijeme také z nehořlavých látek, antibakteriálních materiálů, outdoorových odolných látek - například pro venkovní nábytek. Dokážeme pomocí textilních ploch vylepšit akustiku v místnosti, tepelnou izolaci či odstínit světelný smog.

Čalounění

Pokud má mít interiér nějaký koncept, je často potřeba některé stávající kusy nábytku přečalounit. Pokud pořizujete zcela nový nábytek, postaráme se, aby jeho čalounění odpovídalo barevnému konceptu místnosti a splňovalo také požadavky na použitý materiál s ohledem na jeho způsob využití.

Každý prostor má svá specifika a potřebuje něco jiného. Přijďte se k nám do studia inspirovat a poradit. Máme přehled o tom, jaké jsou inovace, a co všechno dnešní materiály a technologie umožňují. Těšíme se na vaši návštěvu!