Technické stínění

Poskytujeme konzultace, navrhujeme a realizujeme technické stínění včetně výroby a montáže.

Motorická ovládání

Mnoho typů venkovního i vnitřního stínění lze montovat v motorické verzi. Záleží jen na samotném klientovi, jakou oblibu k tomuto ovládání chová. Vybírat může z venkovních i vnitřních screenových rolet, žaluzií. Do interiéru se dále nabízí motorické římské rolety, twinrolla, raffinesse, vertikální žaluzie, nebo závěsy.

Venkovní technické stínění

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie představují čisté a elegantní řešení například pokud nemáte příliš v oblibě závěsy. Elektrický pohon umožňuje pohodlné používání a také možnost automatické regulace množství přirozeného světla v interiéru jako součást inteligentní domácnosti. Krásné řešení pro moderní domov.

Ideální čas pro plánování venkovních žaluzií je již při stavbě, kdy je možné připravit přívod elektrické energie a celkové technické řešení.

Venkovní rolety

Alternativou venkovních žaluzií jsou venkovní rolety, které sice neposkytují takový rozsah regulace světla vstupujícího do interiéru, ale při jejich použití lze dosáhnout úplného zatemnění.

Podobně jako u žaluzií jde o řešení poháněné elektromotorem.

Vnitřní technické stínění

Plisé

Moderní typ látkového zastínění umožňující stahovat spodní i horní lištu nezávisle na sobě. Můžete tedy zastínit prosklenou plochu přesně tak, jak potřebujete.

Jde o velice variabilní řešení, které se hodí pro zastínění klasických i atypických tvarů oken a dveří.

Je možné kombinovat s elektrickými pohony, dálkovým ovládáním a na výběr je široká nabídka barev.

Duette

Plisé s dvojitou vrstvou látky. Tím je dosaženo zakrytí vodících prvků - nikde nejsou vidět žádné šňůrky.

Duette lze použít v nejrůznějších kombinacích, například je možné umístit do jednoho okna více plisé najednou a dosáhnout tak unikátních možností zastínění.

Látkové rolety

kromě velkého výběru barevných odstínů látek a jejich materiálů s odlišnou propustností světla a tepla poskytují látkové rolety také široké možnosti pro jejich ovládání. Máme v nabídce pružinové, řetízkové, bateriové i elektricky poháněné rolety, které je možné napojit na inteligentní systém domu, či je ovládat stěnovým vypínačem, případně dálkovým ovladačem.

Roletu lze také důmyslně schovat s použitím kazety. Roleta tak při úplném vytažení neruší celkový dojem. Možností je také použití bočního vedení například pro umístění do střešních oken.

Panelové posuvné stěny

Známé také jako japonské stěny. Dobře se hodí pro stínění velkých prosklených ploch. I v případě tohoto řešení lze kombinovat s motorickým pohonem a vybírat z velkého výběru látek.

Římské rolety

V případě římských rolet je možné zvolit téměř jakoukoliv látku. Možnosti jejich využití je velmi široké. Lze je umístit do šikmin, do oblouků, mohou být s volánem, mohu být instalovány do zasklívací lišty a samozřejmě kombinovat s elektrickým pohonem.

Pokud toužíte po opravdu originálním řešení, mohou být římské rolety volbou pro vás. Jejich obliba navíc neustále roste.

Závěsy

Závěsy tvoří nezanedbadelnou součást naší nabídky. Pro více informací navštivte naši stránku věnovanou textiliím.

Každý prostor má svá specifika a potřebuje něco jiného. Přijďte se k nám do studia inspirovat a poradit. Máme přehled o tom, jaké jsou inovace, a co všechno dnešní materiály a technologie umožňují. Těšíme se na vaši návštěvu!